Specjalista ds. edukacji i administracji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem,
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów - przygotowywanie ofert, sprzedaż, wystawianie faktur i bieżąca opieka nad usługami (w tym edukacyjnymi) od początku do końca ścieżki
  • obsługa centrali telefonicznej
  • redagowanie i wysyłanie pism (w tym urzędowych) i korespondencji mailowej, dekretowanie wiadomości
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami
  • aktualizowanie oraz archiwizowanie rejestrów
  • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach
Wymagania:
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym Word, Excel, Outlook
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • pozytywne nastawienie do ludzi i świata
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • doświadczenie w pracy w rozwijającej się organizacji pozarządowej
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w zgranym zespole
  • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju osobistego
  • możliwość wpływania na kierunki działalności i rozwoju organizacji
Mile widziane:
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika i tożsame
Informacje o firmie
Wizja
Aktywne, świadome swoich praw oraz współpracujące ze sobą społeczeństwo, które rozwija społeczność lokalną oraz realizuje własne idee.
Misja
Budowanie świadomości społecznej i rozwoju lokalnego poprzez eksperckie przekazywanie wiedzy i umiejętności z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.
  • upowszechnianie idei wolontariatu,
  • rozwijanie umiejętności społecznych,
  • aktywizacja zawodowa młodzieży i osób wykluczonych,
  • wsparcie organizacji pozarządowych i przedsiębiorców.

Aktualizacja: 28.03.2023