Specjalista ds. kadr i wynagrodzeń - praca zdalna z językiem niemieckim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zakres obowiązków
  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników w terminach przewidzianych przepisami prawa pracy,
  • Kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Wsparcie w terminowym rozliczaniu wynagrodzeń i zasiłków z tytułu nieobecności chorobowych, opiekuńczych oraz rodzicielskich,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami.

Poszukiwane kompetencje
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Samodzielność i dokładność w działaniu.

Nasz klient oferuje
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Nowoczesne biuro, dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą, karta sportowa.

Aktualizacja: 25.02.2023