Specjalista ds. marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

My Story Gdynia Hotel poszukuje:

Specjalisty ds. marketingu:

Poszukujemy osoby, która uwielbia social media, która w lot wychwytuje okazje do zrobienia ciekawej relacji, pokazania hotelu z niebanalnej strony, poszukuje nowych kanałów prezentacji oferty hotelu.

Hotel jest nowy, unikatowy, stworzony z zgodnie z koncepcją dobrego snu – trzeba to wykorzystać! Oprócz działań w social mediach, nasz nowy pracownik będzie również odpowiedzialny za tworzenie ofert, organizację atrakcji w Hotelu, będzie uczestniczyć w ciekawych eventach i koncertach organizowanych w Hotelu, zajmie się e-mail marketingiem, tworzeniem treści na naszą stronę www.

Poszukuję osoby, która ma głowę pełną pomysłów, lubi hotelarstwo, jest energiczna i otwarta na nowe.

Twoje obowiązki:
- tworzenie ofert marketingowych,
- tworzenie materiałów reklamowych,
- e-mail marketing,
- tworzenie grafik, materiałów do codziennej komunikacji,
- współpraca z grafikiem zewnętrznym,
- współpraca z każdym działem Hotelu,
- współtworzenie social – mediów,
- wsparcie przy organizacji pobytu grup w Hotelu,
- realizacja ustalonych celów sprzedażowych,
- aktywny udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez markę,
- budowanie pozytywnego wizerunku marki,

Nasze wymagania:
- znajomość fb, IG, YT,
- znajomość Canva, Adobe Photoshop oraz innych programów do obróbki zdjęć,
- doświadczenie w podobnej branży,
- nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
- komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
- dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
- sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

A Tobie oferujemy:
- bardzo ciekawą pracę w nowy hotelu w Centrum w Gdyni,
- potrzebne do pracy narzędzia,
- pakiet medyczny,
- kartę multisport,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę,
- pracę w pełnym wymiarze godzin, stacjonarnie w hotelu,
- wynagrodzenie zależne od umiejętności.

Aktualizacja: 05.09.2023