Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim (praca zdalna)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki:
  • dostarczanie wysokiej jakości standardów obsługi klientów w języku niemieckim
  • kontakt telefoniczny z klientami firmy
  • rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem urządzeń
  • przekazywanie bardziej skomplikowanych problemów do 2giej linii wsparcia

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta/wsparciu technicznym
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność
  • umiejętności analityczne

Nasz klient oferuje:
  • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
  • benefity pozapłacowe

Aktualizacja: 12.02.2023