Inżynier ds. realizacji inwestycji - branża elektryczna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Energetyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

GreenWay Polska Sp. z o.o.

GreenWay Polska Sp. z o.o. to firma z branży nowych technologii, która buduje i zarządza infrastrukturą ładowania samochodów elektrycznych w Europie. Z ponad 800 publicznymi stacjami ładowania w Polsce i dzięki rozległej sieci partnerów roamingowych w 25 krajach, jest największą siecią oferującą elektromobilne rozwiązania w swoim rejonie.
Misją GreenWay jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.
W związku z intensywnym rozwojem naszej działalności, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania na stanowisku:
  • udział w rozwoju powstającej sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych GreenWay, w szczególności:
    • wsparcie oraz kontrola nad procesami inwestycyjnymi i sprzedażowymi,
    • bieżący nadzór i wsparcie w zakresie kontroli jakości i terminowości, w tym:
      • kontakt z jednostkami wykonawczymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi),
      • kontakt z Partnerami i klientami,
    • prowadzenie dokumentacji związanej z pracami wykonawczymi i ofertowymi, itd.
Oczekiwania:
  • doświadczenie zawodowe (minimum 1 rok) w zakresie logistyki, nadzoru nad inwestycjami bądź koordynacji projektów/inwestycji,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • analityczny umysł i pomysłowość,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole,
Mile widziane:
  • doświadczenie w koordynacji projektów branży elektrycznej,
  • wykształcenie techniczne elektryczne/elektroenergetyczne,
  • wiedza dotycząca zagadnień technicznych w zakresie elektromobilności,
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie.
Oferujemy:
  • możliwości zdobycia praktyk do uprawnień budowlanych
  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie kwartalne i roczne
  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczenia medycznego i ubezpieczenia na życie
  • program well-being’owy
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do programu PPK
  • Program Poleceń Pracowniczych

Aktualizacja: 19.04.2023