Specjalista ds sprzedaży / Doradca klienta w sklepie z łazienkami

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA DETALICZNEGO w salonie z wyposażeniem łazienek.
Jeśli masz własną inicjatywę, lubisz kontakt z ludźmi, inspirujesz się wnętrzami i potrafisz doradzać, lubisz pracę przy komputerze, masz wyobraźnię i chęć do pracy - to praca właśnie dla Ciebie - dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat,
  • wynagrodzenie plus system premiowy
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • pracę w młodym i pełnym pasji zespole,
  • możliwość rozwoju

Obowiązki:
  • obsługa klienta w salonie
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizacja zamówień
  • fachowe doradztwo
  • obsługa klienta osobista, telefoniczna oraz mailowa
  • wystawianie dokumentów potrzebnych w procesie sprzedaży
  • kontakt z dostawcami

Wymagania:
  • doświadczenie w branży wyposażenia łazienek i wnętrz mile widziane
  • doświadczenie w pracy w handlu
  • umiejętność szybkiego działania na komputerze
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i własna inicjatywa,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • chęć i odwaga w kontakcie z klientem
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV na adres: [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Aktualizacja: 20.03.2023