Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Jesteś osobą kontaktową o miłym usposobieniu?
Lubisz nawiązywać i budować relacje? Jeśli odpowiedź brzmi “Yes I Can”, dołącz do zespołu Radisson Blu w Gdańsku. Poszukujemy dynamicznych osób takich jak Ty!

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie klientów w segmentach korporacyjnym, konferencyjnym i grup biznesowych
  • zorientowanie na osiąganie wyników oraz wykorzystywanie umiejętności, technik i narzędzi wpływających na efektywne podnoszenie przychodów hotelu
  • utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami i Gośćmi Hotelu
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • współpraca z działami operacyjnymi hotelu
  • analiza rynku i konkurencji w zakresie potencjalnych szans rozwoju sprzedaży
  • tworzenie baz danych klientów
Wymagania:
  • doświadczenia we współpracy z klientami z branży hotelarskiej (segment MICE, CORPO)
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
  • wykształcenie wyższe w obszarach zarządzania, marketingu i sprzedaży
  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • nastawienie na realizację celów, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i nieustannie poszukiwanie nowych możliwości, rozwiązań.
  • pozytywne nastawienie do ludzi.
Dołącz do nas, jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie!.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie

Pracownicy Radisson Blu w Gdańsku stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości.
Specjaliści ds. Sprzedaży mają głód sukcesu, uwielbiają rywalizację, a ich ambicją jest osiąganie ponadprzeciętnych wyników z nieodmiennie pozytywnym nastawieniem.

Aktualizacja: 18.12.2023