Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo,
Obsługa klienta,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji sprzedaży
  • Sporządzanie ofert i wycen handlowych
  • Telefoniczny, mailowy i osobisty kontakt z klientem
  • Analiza i interpretacja wyników prowadzonych działań, oraz proponowanie nowych rozwiązań
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • Analiza rynku
  • Czynny udział w działaniach marketingowych

Od kandydata oczekujemy :
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Nastawienia na realizację celów
  • Dobrej znajomości pakietu Office (Excel, Word, Power Point)
  • Komunikatywności, asertywności, pewności siebie, zaradności
  • Samodyscypliny (umiejętności organizowania czasu pracy)
  • Optymizmu , chęci do pracy nauki i rozwoju
  • Dynamizmu i szybkości w reagowaniu na nowe sytuacje
  • Prawa jazdy kat B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań mile widziane

Firma oferuje:
  • Realizację zróżnicowanych zadań
  • Wsparcie ze strony osób współpracujących i kadry zarządzającej
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon służbowy
  • Dostęp do (zaawansowanych )aplikacji ułatwiających pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole

Aktualizacja: 07.03.2024