Ogłoszenie nieaktualne

Dyspozytor ds. transportu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

LILU FRUITS SP. Z O.O. jest bezpośrednim importerem oraz dostawcą owoców i warzyw z całego świata.
Jako uznany lider w swojej branży, podążamy za najnowszymi trendami, dbając o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz zadowolenie naszych Klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Dyspozytora ds. transportu
Miejsce pracy: Gdańsk ul. Reja
Godziny pracy: 4:00- 12:00
Dni pracy: Pon- Sob

Zakres obowiązków
• układanie tras dostaw w obrębie Trójmiasta i okolic
• przygotowywanie dokumentacji dostaw
• śledzenie statusów zlecenia transportowego
• koordynacja pracy kierowców
• zarządzanie flotą pojazdów
• ścisła współpraca z działem handlowym oraz działem przyjęcia i komisjonowania towaru

Oczekiwania:
• min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• praktyczna umiejętność zarządzania zespołem
• bardzo dobre umiejętności organizacyjne
• elastyczność i kreatywność w myśleniu
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
• komunikatywność
• mile widziane wykształcenie z zakresu logistyki lub pokrewne

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju
• dofinansowanie do karty MultiSport
• ubezpieczenie na życie

Aplikacje proszę przesyłać pod adres mailowy: [ukryte]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 12.07.2023