Specjalista/ka Order to Cash - jęz. angielski i niemiecki (praca zdalna)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zadania:
  • Utrzymanie kontroli nad napływającymi płatnościami, alokacja i wyjaśnianie płatności, uzgadnianie kont bankowych,
  • Komunikacja z klientami i partnerami biznesowymi,
  • Tworzenie i sprawdzanie dokumentów, analizowanie niezgodności pojawiających się w fakturach,
  • Kontrola nad terminowym przetwarzaniem płatności i należności klientów,
  • Wsparcie w zakresie usprawniania prowadzonych procesów, aktualizowaniu dokumentacji procesowej.

Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze AR/OTC,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B2,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Znajomość programu Excel,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Nasz klient oferuje:
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce,
  • Pracę w międzynarodowych strukturach,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający między innymi: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie oraz kursy językowe.

Aktualizacja: 23.02.2023