Ogłoszenie nieaktualne

Asystent/ka księgowej

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
3000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie KPiR, ryczałtów, ksiąg handlowych,
  • Sporządzanie rozliczeń podatkowych CIT, PIT i VAT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Sporządzanie sprawozdań GUS,
  • Analiza rozrachunków,
  • Analiza zapisów na kontach i uzgadnianie sald,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami biura,
  • Kontakt z urzędami,
  • Pomoc księgowej i kadrowej w obsłudze klientów biura,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej - akt osobowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu księgowości i podatków
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego (CIT, PIT, VAT)
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub na podobnym stanowisku
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowo - kadrowym i podstawowa wiedza w tym zakresie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu.
Mile widziana:
  • Osoba znająca oprogramowanie COMARCH
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
  • Kursy z zakresu rachunkowości i kadr
Informacje o firmie
Biuro Rachunkowe ProKlient specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kadrowo – płacowej oraz finansowo – księgowej podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski. Naszymi Klientami są firmy o różnorodnych profilach działalności: handlowej, usługowej, produkcyjnej. Świadczymy usługi zarówno dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, jak również przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Aktualizacja: 18.05.2023