Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor międzynarodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Hybrydowa

Omida S.A czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:  Spedytor Międzynarodowego
Zadania:
  • organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych,
  • pozyskiwanie nowych zleceń transportowych i klientów,
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego,
  • umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z przewoźnikami jak i klientami,
  • umiejętności współdziałania w zespole oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • znajomości języka angielskiego i prawa transportowego,
  • umiejętności pozyskiwania klientów i zleceń transportowych.

Jeżeli chcesz:
  • pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • w marce cenionej przez Klientów i przewoźników,
  • pracować w firmie, gdzie istnieje szacunek przełożonego, partnerskie relacje i rozwój,
  • otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowo uzyskać bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Zapraszamy do aplikowania.  Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida S.A.  al.Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a - zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c - przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:   "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Aktualizacja: 05.02.2023