Ogłoszenie nieaktualne

Sprzedawca

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3600 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

obowiązki:
-obsługa profesjonalna klienta zgodnie ze standardami firmy
-bieżące prace na sklepie (wykładanie towaru,ekspozycja ,przyjmowanie dostaw )
-utrzymywanie stanowiska pracy w czystości zgodnie ze standardami firmy
Wymagania :
-doświadczenie w branży odzieżowej
-Chęć do pracy i zaangażowanie
-komunikatywność
-wyczucie estetyki
-bez nałogów
-dyspozycyjność
Oferujemy
-przyjazną atmosferę

Cv ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie proszę wysłać na e-mail [ukryte] z dopiskiem Vip
Praca w godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 lub 11 -19 sobota 10-14

Aktualizacja: 20.07.2023