Sprzedawca w Aelia Duty Free Lotnisko Gdańsk

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3500 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny

Obecnie na Lotnisko w Gdańsku poszukujemy osób na stanowisko: SPRZEDAWCA
Sklepy Aelia Duty Free (perfumy, kosmetyki, akcesoria, ubrania, bielizna)
Twój zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Dbanie o zwiększanie sprzedaży
  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar
  • Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie
Nasze wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Nie wymagamy doświadczenia
OFERUJEMY:
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Elastyczny czas pracy
  • 30% zniżki na produkty w sklepach Aelia
  • 50% zniżki do restauracji i kawiarni należących do Grupy Lagardere Travel Retail
  • Szkolenia w ramach czasu pracy
  • Pracę z luksusowymi markami w fajnym Zespole!
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dofinansowanie do karty MultiSport Plus
  • Ubezpieczenie na życie NN
Kim jesteśmy? Lagardere Duty Free to Spółka, która posiada sieć sklepów wolnocłowych, zlokalizowanych na lotniskach, które oferują ekskluzywne produkty. Nasze sklepy to: Aelia Duty Free, The Fashion Gallery, The Fashion Place, Victoria's Secret i wiele innych.
APLIKUJ, A MY CHĘTNIE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lagardere Duty Free Sp. z o.o. dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Lagardere Duty Free Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 174 dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami (podstawa prawna: art. 6 ust.1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego Rady (UE 2016/679 z 27.04. 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE).

Aktualizacja: 26.04.2023