Sprzedawca w salonie meblowym

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków
  • Obsługa klientów w salonie sprzedaży mebli i artykułów wyposażenie wnętrz,
  • Doradztwo w zakresie doboru mebli,
  • Utrzymanie najwyższego standardu w obsłudze klienta,
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję towaru,

Nasze wymagania
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań,
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność

Aktualizacja: 04.03.2023