Ogłoszenie nieaktualne

Staż w Fundacji

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Eventy,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Zespół Fundacji RC, czyli organizacja, która od 30 lat wspiera, rozwija, daje przestrzeń aktywist(k)om, nieformalnym grupom, a przede wszystkim organizacjom pozarządowym, szuka stażysty/stażystki!

Co będziesz robić?
  • Uczyć się i pracować w kilkunastoosobowym zespole zaangażowanych ludzi, dla których ważne jest dobro drugiego człowieka
  • Wspierać pracę sekretariatu/biura
  • Archiwizować dokumentację
  • Tworzyć bazy danych
  • Wyszukiwać dane w Sieci
  • Wspierać organizację licznych wydarzeń i konferencji
  • Przyjmować i wysyłać pisma/obsługiwać korespondencję
  • Redagować i przygotowywać pisma
  • Obsługiwać strony internetowe/profile w mediach społecznościowych
  • Pomagać w bieżących zadaniach
Co oferujemy?
  • Praktyczna edukacja pod okiem bardzo doświadczonych osób
  • Płatny staż w wymiarze od 1/2 do całego etatu (proszę jednak pamiętać, że jest to oferta edukacyjnego stażu, a nie samodzielnej pracy),
  • Udział w rozbudowywaniu organizacji zgodnie z nową, wypracowaną strategią,
  • Poznanie wielu kaskaderów i siłaczek dobra, którzy zmieniają świat,
  • Zwiększenie wiedzy na temat świata organizacji pozarządowych oraz ich działania od kuchni,
  • Możliwość brania udziału w warsztatach doszkalających,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów w Fundacji (o ile są zgodne z jej celami),
  • Szansa na rozwój zawodowy (Uwaga! To nie puste słowa! Cztery osoby na sześć, które ukończyły nasze programy stażowe działa teraz razem z nami!),
Wymagania:
  • Płynna obsługa środowiska MS Office
  • Doświadczenie w wolontariacie lub pracy w organizacjach pozarządowych,
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • Entuzjazm, zaangażowanie i własna inicjatywa
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Chcesz dołączyć? Aplikuj teraz! Jak to zrobić?

Przyślij nam maila na adres [ukryte] (w temacie wiadomości wpisując: Staż w RC), który zawiera: CV lub inny opis Twojego doświadczenia/zainteresowań
Do swojego zgłoszenia dodaj formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.
Informacje o firmie
Fundacja RC to zespół entuzjastów, który wymyśla i realizuje szereg działań służących wzmocnieniu organizacji pozarządowych. Regularnie prowadzimy około 20 projektów, w tym projekty edukacyjne (szkoleniowe) - od mniejszych, w wymiarze dzielnicowym po ogólnowojewódzkie. Organizujemy między innymi coroczną Galę Nagrody Bursztynowego Mieczyka, która jest największym świętem organizacji pozarządowych w województwie pomorskim.

www.fundacjarc.org.pl

Aktualizacja: 10.06.2023