Ogłoszenie nieaktualne

Stolarz

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: STOLARZBKA

BKA meble na wymiar z siedzibą w Koleczkowie k. Gdyni prowadzi rekrutację na stanowisko:

STOLARZ

Nasze oczekiwania:
  • wymagane doświadczenie jako stolarz
  • znajomość okuć meblowych
  • umiejętność czytania projektu/rysunku technicznego
  • dostosowanie do standardów produkcji
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • obsługa podstawowych elektronarzędzi
  • wykonywania zadań na czas
Twoje zadania:
  • przygotowanie potrzebnych elementów do produkcji
  • składanie korpusów z gotowych formatek
  • instalacje systemów zgodnie z projektem i technologią
  • okuwanie frontów
  • dbałość o detale i staranne złożenie mebli
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • skrupulatne przygotowanie mebli do transportu (regulacja frontów, wyczyszczenie mebli, pakowanie)
Nasza propozycja:
  • umowa zlecenie lub umowa o pracę po okresie próbnym
  • wspólne ustalenie zasad rozliczania finansowego
  • wdrożenie w standardy pracy
  • wsparcie techniczne
  • zaplecze potrzebnego sprzętu do pracy
  • podstawowe zaplecze socjalne
  • ubezpieczenie NNW
  • premie uznaniowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub zgłoszenia na e-mail, z krótkim opisem swoich doświadczeń.
Informacje o firmie
BKA meble jest producentem mebli na wymiar klasy premium. Kompleksowy zakres oferowanych usług z obszaru projektowania, produkcji i montażu mebli. BKA współpracuje z biurami projektowymi oraz architektami wnętrz. Proces produkcji skupiony jest przede wszystkim na meblach kuchennych, szafach i na pozostałych meblach dla domu. Zasięg działalności obejmuje Trójmiasto i okolice.

Aktualizacja: 14.03.2023