Studentka fizjoterapii /masażystka/ terapeutka SPA + obsługa recepcji

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Uroda / Rekreacja,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Rekrutacja rozpocznie się od 25.09.23r
Praca od pazdziernika
Aktualnie poszukujemy osoby do pracy dodatkowej w weekendy i/lub wybrane popołudnia na stanowisko Recepcji oraz terapeuty.

Oferujemy pracę na stanowisku recepcji oraz w niektóre dni/ godziny pracę jako terapeuta ( W sytuacji zastępstwa, nagłych przypadków itp.)

Jeśli jesteś studentem, dopiero zaczynasz drogę z fizjoterapią/ masażem to ta oferta pracy jest dla Ciebie :)
Gwarantujemy zdobycie  dużej wiedzy oraz doświadczenia.

Opis stanowiska:
  • Obsługa recepcji
  • Odbieranie telefonów
  • Finalizowanie wizyt, umawianie wizyt
  • Dbanie o porządek stanowiska pracy
  • Pomoc terapeutom przy sprzątaniu gabinetów między pacjentami ( W razie konieczności)
  • Wykonywanie zabiegów z oferty ( W konkretnych dniach/ godzinach)

Oferujemy:
  • Pracę w młodym zespole w stałym gronie
  • Normalną atmosferę
  • Dobrą organizacje pracy
  • Bonusy pozapłacowe
  • Szkolenia wewnętrzne i pomoc w rozwoju zawodowym
  • Nauka nowoczesnych technik pracy masażysty / fizjoterapeuty
  • Umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie stałe + procent od wykonanych zabiegów
  • Obiady personalne

Wymagania
  •  dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i w weekendy
  • znajomość anatomii I fizjologii człowieka
  • punktualność
  • dbałość o dobre relacje z klientami / pacjentami
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego

Jeśli chcesz być z Nami w zespole to wyślij nam swoje cv wraz z krótką informacją o sobie

UWAGA! Zanim wyślesz do Nas cv przeczytaj dokładnie ogłoszenie !

[ukryte]
Z dopiskiem CV - praca dodatkowa

Aktualizacja: 24.09.2023