Technical Support Specialist with French or Spanish

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki:
  • dostarczanie wysokiej jakości standardów obsługi klientów w języku francuskim
  • kontakt mailowy, telefoniczny oraz chat z zagranicznymi klientami
  • realizacja i obsługa zamówień z rynków zagranicznych w systemie
  • rozwiązywanie problemów związanych z problemami technicznymi lub przekazanie klienta do drugiej linii wsparcia

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość do pracy w systemie 24/7 (zmiany 8h)
  • minimum średnie wykształcenie
  • komunikatywność
  • umiejętności analityczne

Nasz klient oferuje:
  • szkolenie wdrażające do pełnienia obowiązków
  • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy pozapłacowe (karta lunchowa, multisport, ubezpieczanie na życie, dofinansowanie do okularów)
  • praca zdalna z dowolnego miejsca w Polsce.

Aktualizacja: 02.02.2023