Ogłoszenie nieaktualne

Technik Testu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: TTP/04/23

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla naszego Klienta, solidnej firmy produkcyjnej, która dba o komfort pracy; poszukujemy kilku pracowników do pracy w środowisku produkcyjnym;

TECHNIK TESTU / SERWISANT

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:
  • wykonywanie pełnego testu funkcyjnego urządzenia elektronicznego,
  • montaż i lutowanie komponentów elektronicznych,
  • obsługa multimetru,
  • czytanie schematów elektronicznych,
  • diagnoza urządzeń i szukanie błędów.

Oczekiwania:
  • sprawna obsługa komputera i znajomość sieci komputerowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do pracy na dwie zmiany,
  • uprawnienia SEP G1-E do 1kV (to atut ale nie wymagany),
  • doświadczenie w montażu/serwisie komponentów elektronicznych (preferowane).

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • bardzo dobre ergonomiczne środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zapraszamy do aplikowania na adres [ukryte] . W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie  rekrutacyjnym TTP/04/23 organizowanym przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym  (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Aktualizacja: 11.04.2023