Teletechnik / Elektrotechnik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Konstrukcja / Technologie,
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Firma DOM-I zajmuje się najnowszymi rozwiązaniami w zakresie automatyki, teletechniki i multimediów. Od prawie 15 lat działamy na rynku prywatnym i komercyjnym. Siedziba naszej firmy mieści się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

www.dom-i.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko TELETECHNIKA.

Zadania:
- Montaż i konfiguracja systemów teletechnicznych (m.in. SSWiN, SKD, CCTV);
- Udział i współpraca w bieżących zadaniach projektowych;

Wymagania:
- Pozytywne nastawienie, chęć do pracy i zaangażowanie;
- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (automatyka, elektrotechnika);
- Znajomość zagadnień związanych z teletechniką, elektryką, nowymi technologiami;
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;
- Umiejętność organizacji pracy własnej;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Dyspozycyjność;
- Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- Znajomość programów tj. DLOADX, GUARDX, BioStar, CAD;
- Uprawnienie elektryczne SEP E+D;
- Gotowość do wyjazdów poza teren Trójmiasta.

Oferujemy Tobie:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
- Premie zależne od wyników pracy;
- Samodzielne stanowisko pracy;
- Wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy;
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
- Dogodna forma zatrudnienia;
- Elastyczne godziny pracy;
- Udział w interesujących projektach;
- Przyjemną i przyjacielską atmosferę w biurze.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w młodym zespole oraz posiadającą chęć rozwoju zawodowego, złóż swoją aplikację. CV prosimy składać drogą mailową na adres [ukryte] z tytułem „TELETECHNIK”.

Aktualizacja: 05.04.2023