Ogłoszenie nieaktualne

Terapeuta/ Terapeutka Spa

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Prestiżowe SPA 4-gwiazdkowego hotelu Grano poszukuje kandydata na stanowisko :

Pełny etat/ Pół etatu / lub praca weekendowa

Coś o nas:
Jesteśmy prężnie działającym zespołem SPA w Hotelu Grano, zlokalizowanym tuż przy starym mieście w Gdańsku. Hotel został otworzony dwa lata temu. Mimo krótkiego czasu działania, już zaznaczyliśmy nasze miejsce na mapie Trójmiasta. Nie boimy się wyzwań i świadczymy usługi charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania i w pełni profesjonalną obsługę naszych gości.

Opis stanowiska:
• wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaży według określonych standardów,
• zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gościa,
• dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gościa w SPA,
• aktywna promocja i sprzedaż usług i produktów oferowanych w SPA.

Oczekujemy:
• wykształcenia kierunkowego
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• zaangażowania i wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
• świadomości i umiejętności zachowania najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa pracy oraz obsługi Gościa,
• dyspozycyjności w weekendy i święta,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność wykonywania manicure i pedicure.

Oferujemy:
• pracę w centrum SPA 4gwiazdkowego hotelu,
• możliwość pracy na profesjonalnej linii kosmetyków,
• w pełni profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy,
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie,
• atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• multisport,
• opiekę zdrowotną.

Jeśli chcesz zacząć nowy etap swojego życia i rozwijać się razem z nami, nie czekaj! Wyślij nam swoje CV już dziś na adres [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez CAM PSZENNA SP. Z O.O. UL. GAJOWA 31B, 83-251 PINCZYN, na potrzeby rekrutacji na stanowisko Terapeuta/ka Spa. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest CAM PSZENNA SP. Z O.O.,UL. GAJOWA 31B, 83-251 PINCZYN.

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 1 miesiąc.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 17.08.2023