Terapeuta SPA / Masażysta - Dzienne SPA w Sopocie

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Uroda / Rekreacja,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Oferujemy pracę na stanowisku fizjoterapeuta/ masażysta w OXO Luxury Spa, które mieści się w butikowym hotelu Mała Anglia w Sopocie.

Szukamy zaangażowanej i pełnej pasji osoby! Jeżeli lubisz domową atmosferę i taką aurę masz dookoła siebie zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy:
- wprowadzenie do oferty zabiegowej oraz wewnętrzne szkolenia
- szkolenia branżowe
- elastyczny grafik
- umowę zlecenie (z czasem możliwa umowa o pracę)
- pracę na część / pełen etat
- wynagrodzenie: podstawa plus prowizja od wykonanych zabiegów

Opis stanowiska:
• wykonywanie oferowanych zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz zgodnie z obowiązującymi standardami,
• dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gościa w SPA,
• aktywna promocja i sprzedaż usług i produktów oferowanych w SPA.
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe
- nadzwyczaj miłe i troskliwe podejście do gości
- dyspozycyjność w weekendy
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
- pozytywne usposobienie
- umiejętność dobrej organizacji pracy, dbałość o czystość, bezpieczeństwo i higienę pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy w branży beauty

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz kilku słów o sobie na adres mailowy:  [ukryte]
Informacje o firmie
OXO LUXURY SPA w Sopocie daje unikalną możliwość zrelaksowania się, upiększenia, odnowienia wewnętrznej energii i zanurzenia się w atmosferze luksusu. OXO to niezwykłe spa nad morzem, w które oferuje profesjonalne zabiegi przeprowadzane przez doświadczony personel, przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków spa.

Aktualizacja: 13.09.2023