Trener JUDO do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć sportowych z dziećmi z elementami Judo lub BJJ.

1. Szukamy osoby o następujących cechach:
  • komunikatywność, czyli dostosowywanie komunikatów (słów) do wieku dziecka;
  • kreatywność podczas prowadzenia zajęć, urozmaicanie ćwiczeń;
  • szeroki uśmiech, który buduje zaufanie u dzieci;
  • umiejętność wprowadzenia dyscypliny na zajęciach: dzieci oprócz dobrej zabawy powinny słuchać prowadzącego i mieć do niego respekt;
  • umiejętność dostosowania zajęć do poziomu uczestników;
  • sumienność w wypełnianiu dokumentacji trenerskiej (dziennik, godziny pracy);
  • punktualność- przed każdym treningiem należy być 5 min wcześniej;
  • chęć uczenia się od innych i dzielenia się wiedzą z pozostałą częścią kadry.

2. Wymagania:
  • uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowych z dziećmi;
  • doświadczenie NIE JEST wymagane- aplikujące osoby nauczą się wszystkiego, co powinny wiedzieć o prowadzeniu treningów od Trenera Głównego;
  • kultura osobista.

3. Kilka słów o Nas:

Jesteśmy uczniowskim klubem sportowym prowadzącym zajęcia dla dzieci w wieku od 4-14 roku życia, a naszą główną specjalizacją jest judo oraz judo kata. Głównym założeniem naszych zajęć jest przekonanie dziecka, że sport jest „fajowski” (również z uwagi na zawiązywane podczas treningów relacje koleżeńskie) oraz uświadomienie mu, jak aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na zdrowie. To wszystko przekazujemy młodym zawodnikom poprzez zabawę i odpowiednie zadania, co sprawia, że czas spędzony na treningu jest miły i przyjemny.
Naszym drugim celem jest poprowadzenie zawodników w taki sposób, aby potrafili wykorzystać swój talent i predyspozycje na zawodach, co daje im jednocześnie coraz większy rozwój.
Jesteśmy klubem, który daje każdemu z Nas ogrom satysfakcji z przeprowadzanych treningów. To co nas wyróżnia to fakt, że słuchamy Naszych Trenerów-  czego oczekują, jakie mają pomysły oraz sugestie na zmiany. A jeśli nic nie mówią sami- dopytujemy o to wszystko, ponieważ według polityki naszej firmy miejsce pracy ma być przestrzenią, do której idziemy z uśmiechem i zadowoleniem.

4. Zadania wykonywane podczas pracy:
  • prowadzenie zajęć w bezpieczny sposób;
  • branie całkowitej odpowiedzialności za dzieci w trakcie zajęć, a w przypadku spóźnienia się rodzica- także po ich zakończeniu, aż do momentu odebrania przez rodzica;
  • merytoryczne i praktyczne przygotowanie się do zajęć;
  • przygotowywanie sali do prowadzenia zajęć (rozkładanie maty)  a po zakończeniu zajęć (składanie maty);
  • dbanie o porządek w sali i nauka dzieci przestrzegania porządku;
  • systematycznie sprawdzanie obecności;
  • uzupełnianie harmonogramu prowadzonych zajęć.

5. Dodatkowe przydatne informacje:
  • podczas prowadzenia zajęć do Twojej dyspozycji na terenie szkoły będzie sprzęt sportowy, a w przypadku nieposiadania sprzętu w danej szkole- taki, który łatwo można schować do plecaka otrzymasz od nas. Maty natomiast na pewno znajdować się będą na terenie szkoły;
  • Twoim wsparciem pod względem porad dotyczących prowadzenia zajęć, urozmaicania treningów, trudnych sytuacji z dziećmi lub opiekunami będzie Główny Trener Klubu oraz inni koledzy z zespołu;
  • w sprawach organizacyjnych, takich jak np. wysyłanie SMS informacyjnych do rodziców, odrabianie zajęć, umawianie dodatkowego treningów, będzie pomagało Ci w tym nasze biuro.

6. Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 50 do 80 zł netto/ 1h treningu;
  • umowę zlecenie, a w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej- fakturę;
  • elastyczne godziny pracy i możliwość dopasowania godzin treningów do innej wykonywanej przez Ciebie pracy (ilość godzin treningów zależy od Twoich możliwości czasowych);
  • wykonywanie treningów w szkołach na terenie Gdańska;
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia podczas przeprowadzania dodatkowych event-ów, takich jak: obozy, półkolonie, zawody, dodatkowe treningi.

7. Jak aplikować?

Prześlij Nam kilka słów o sobie, w których zawrzesz również odpowiedzi na poniższe pytania:
1) Czy pracowałeś w wcześniej z dziećmi? Jeśli tak, opisz, gdzie i co robiłeś, jeśli nie-   napisz, co robiłeś wcześniej zawodowo.
2) Dlaczego chciałbyś pracować z dziećmi?
3) Czy na co dzień trenujesz wyczynowo lub czy trenowałeś? Jeśli nie, to czy jesteś aktywny fizycznie? Jeśli tak- jakie aktywności preferujesz?

Odpowiedzi na pytania przesyłaj na poniższy adres mailowy [ukryte]

Aktualizacja: 09.06.2023