Załadunek i rozładunek kontenerów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357 dla jednego z klientów w Gdyni prowadzi rekrutację na stanowisko:

Magazynier
Miejsce Pracy - Gdynia

Nie wymagamy doświadczenia.

Obowiązki:
  • Załadunek i rozładunek paczek do 25 kg (artykuły spożywcze żywność sucha)
  • Prace porządkowe na kontenerze

Oczekiwania:
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia OD ZARAZ z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio do klienta
  • Stawkę godzinową 26,50 zł/h brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem +48 [ukryte]

Prosimy o załączenie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5.Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Aktualizacja: 08.05.2023