Zastępca Kierownika Lodziarnio-Kawiarni Grycan (C.H. Alfa)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Od 18 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 130 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Alfa w Gdańsku poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Zastępcy Kierownika Lodziarnio-Kawiarni

Zakres obowiązków:
  • realizowanie celów sprzedażowych Lodziarnio-Kawiarni z wykorzystaniem dostępnej oferty produktowej i narzędzi
  • organizacja pracy zespołu, wyznaczanie zadań poszczególnym pracownikom na zmianie
  • wdrażanie nowych pracowników i rozwój ich umiejętności
  • nadzór nad produkcją w punkcie (zakupy surowców, dbanie o jakość, rozliczenie produkcji)
  • zamykanie punktu, rozliczanie dziennej sprzedaży, raportowanie.
Oczekiwania:
  • doświadczenia w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku
  • umiejętności zarządzania zespołem pracowników
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy z klientem
  • zaangażowania, uśmiechu i pozytywnego nastawienia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • benefity m.in. dofinasowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, Pracowniczy Program Emerytalny
  • szkolenie online przygotowujące do pracy
  • zniżki na pyszne produkty
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Aktualizacja: 05.05.2023