Zatrudnimy do pracy w sekretariacie.

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Wymagania:
  • status studenta, mile widziani studenci I-IV roku,
  • zaangażowania, zdolności organizacyjne,  umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji, umiejętności współpracy z ludźmi.
  • doświadczenia w pracy z klientem.
  • godziny pracy do ustalenia.
  • Obowiązki:
  • obsługa biura, obsługa klientów.
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji.
  • organizacja kursów językowych (ustalanie potrzeb klientów, układanie planu zajęć),
Oferujemy:
  • stabilną, ciekawą pracę.
  • możliwość rozwoju.
  • pracę w dynamicznym  zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem, datą urodzenia na adres: [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Informacje o firmie
Jesteśmy szkołą językową. Działamy od 1989 roku. Prowadzimy kursy i szkolenia na terenie Trójmiasta.

Aktualizacja: 07.07.2023