Absolwenci kierunków: finanse / bankowość / ekonomia - j. niemiecki (praca zdalna)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zadania:
  • Przyjmowanie, procesowanie i uzgadnianie faktur spływających globalnie
  • Zarządzanie danymi - aktualizowanie ich w systemie i analizowanie
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i zestawień na potrzeby działu księgi głównej
  • Prowadzenie wewnętrznej korespondencji w j. angielskim i niemieckim
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
  • prace organizacyjne związane z funkcjonowaniem działu Finansowo-Administracyjnego

Wymagania:
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie B2/C1
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1/2
  • wykształcenie w zakresie rachunkowości, zarządzania, administracji, bankowości itp.
  • ukończony staż lub praktyki zawodowe w obszarze administracji/finansów będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MsOffice, głównie programów Word i Excel,
  • zaangażowanie, sumienność i obowiązkowość

Nasz klient oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy (pakiet szkoleń wewnętrznych)
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Umowę o pracę

Aktualizacja: 17.03.2023