Account Manager

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing / PR,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 miesięcy temu

Główne zadania:
  • Budowanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami agencji reklamowej oraz zwiększanie ich wartości,
  • Współtworzenie polityki sprzedaży produktów agencji reklamowej,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów agencji reklamowej,
  • Przygotowywanie prezentacji ofertowych i koncepcyjnych,
  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii komunikacji marek,
  • Branie czynnego udziału w przygotowywaniu przetargów,
  • Współpraca z podwykonawcami projektów,
  • Wnoszenie „własnego wkładu” w pracę zespołową – dostarczanie własnych pomysłów.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w zgranym, kreatywnym i pomocnym zespole,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w elastycznych godzinach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne,
  • Pełne wsparcie zespołu, który naprawdę lubi swoją pracę,
  • Duży poziom samodzielności i decyzyjności oraz otwartość przełożonych na Twoje pomysły i niestandardowe rozwiązania,
  • Realny wpływ na rozwój Agencji,
  • Brak sztywnych struktur, luźną i przyjazną atmosferę,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w tworzeniu ciekawych projektów oraz w konferencjach branżowych,
  • Dużo integracji i dobrej zabawy :)

Idealny kandydat charakteryzuje się:
  • Wykształceniem wyższym (profil związany z reklamą i marketingiem mile widziany),
  • Minimum 2-letnim doświadczeniem w branży reklamowej na stanowiskach o podobnym profilu,
  • Solidną wiedzą z zakresu strategii i mechanizmów działań marketingowych,
  • Wysokimi umiejętnościami prezentacyjnymi,
  • Łatwością w nawiązywaniu i utrzymywaniu trwałych relacji z Klientem,
  • Umiejętnościami negocjacji i elastycznym podejściem do Klienta,
  • Umiejętnością pracy pod presją czasu i prowadzeniem kilku zadań jednocześnie,
  • Wyczuciem estetyki,
  • Pozytywnym nastawieniem do ludzi,
  • Nastawieniem na rezultaty i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • Poczuciem humoru – warunek konieczny :)

CV oraz informację, dlaczego chcesz do nas przyjść, prosimy przesyłać na adres mailowy r...@citym... Wyświetl e-mail wpisując w tytule maila stanowisko, na które aplikujesz.
Informacje o firmie
Agencja City Media Group to Zespół otwartych ludzi śmiało patrzących w przyszłość. Rozumiemy współczesną rzeczywistość i staramy się ją opisać. Empatia i optymizm to słowa, które nas najlepiej opisują. Jesteśmy agencją reklamową oraz wydawcą trójmiejskich magazynów: rodzinnego Together oraz kobiecego Mademoiselle.
www.agencjacitymedia.pl
www.togethermagazyn.pl
www.magazynkobiet.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62272038
  • Data wyróżnienia: 11 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 11 lutego 2019
  • Aktualizacja: 12 lutego 2019
  • Wyświetleń: 800
  • Wyświetleń na liście: 28 635