Account Manager

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing / PR,
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

Zadania:
  • Współprowadzenie i prowadzenie kluczowych Klientów
  • Koordynacja i nadzorowanie średnich i większych projektów
  • Koordynacja pracy teamu
  • Współpraca z Klientami i utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji
  • Współtworzenie nowych projektów
  • Opracowywanie zapytań ofertowych
Wymagania:
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie: minimum licencjat lub w trakcie studiów
  • Przynajmniej średnio zaawansowana znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami
  • Pasja, zaangażowanie i entuzjazm
  • Zainteresowanie marketingiem internetowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków)
  • Doskonała organizacja czasu, samodzielność, zdolności interpersonalne i zmysł estetyki
  • Wysoka kultura osobista
  • Poczucie humoru i ciekawe hobby
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system motywacyjno-premiowy
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia fundowane przez firmę i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Pełną wyzwań pracę przy zaawansowanych krajowych i międzynarodowych projektach dla znanych marek
  • Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole
  • Pracę w prestiżowym miejscu jakim jest nowa część Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Świetną atmosferę pracy
Informacje o firmie
SEOgroup od 2008 roku dostarcza nieprzerwanie dla swoich Klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów dla Klientów różnej wielkości w Polsce i zagranicą. W procesie tym od zawsze koncentrujemy się na dostarczaniu wartości dla Klientów w postaci jakościowych działań oraz ponadstandardowej obsługi. Można powiedzieć, że SEOgroup to technologiczny Shinkansen (新幹線) marketingu internetowego!

Zaczynaliśmy od jednoosobowej działalności gospodarczej i słynnego „niebieskiego samolociku” w logo, by w kolejnych latach sukcesywnie w organiczny sposób się rozwijać, zwiększając zatrudnienie, a także oczywiście satysfakcję Klientów z efektów prowadzonych przez nas projektów. Ponadto otworzyliśmy kolejne biura poza gdyńską centralą. Wpierw w Warszawie, a następnie w Londynie.

W roku 2018 przypadła 10. rocznica powstania SEOgroup. Rok ten był dla nas przełomowym również pod innym względem, gdyż 7 lutego przekształciliśmy się w spółkę akcyjną (SEOgroup Interactive SA), czego konsekwencją były poważne zmiany wewnętrzne w organizacji: zmiana kultury firmy, procesów zachodzących w agencji, powołaliśmy do życia profesjonalną Radę Nadzorczą, a także pozostałe organy spółki i szereg innych istotnych czynników. Zwieńczeniem tego całego, wielomiesięcznego przekształcenia był pełny rebranding SEOgroup ze zmianą logo na czele, które jest spójne w całości z system wartości, który wyznajemy od samego początku istnienia, a który przez lata dojrzewał do tego, aby mógł być w całości wyeksponowany, zataczając tym samym koło niczym idealna japońska mandala (曼荼羅).

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ogłoszenie premium
r...@seogr... Wyświetl e-mail
SEOgroup Interactive SA
Adres
Gdynia Redłowo
Al. Zwycięstwa, 96/98
Ważne jeszcze 7 dni (do 23.10.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Zawsze jesteśmy otwarci na odkrycie nowych talentów albo przyjęcie w nasze szeregi już tych rozwiniętych. Jeśli czujesz, że jesteś osobą gotową na wyzwania i pracę w wyjątkowej atmosferze, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
Al. Zwycięstwa 96/98
NIP
5862327753
SEOgroup.pl
  • Numer ogłoszenia: 62903121
  • Data wyróżnienia: 10 października 2019
  • Data wprowadzenia: 25 września 2019
  • Aktualizacja: 10 października 2019
  • Wyświetleń: 778
  • Wyświetleń na liście: 29 428
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku