Ogłoszenie nieaktualne

Account Manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista

Vectra przede wszystkim stawia na współpracą ze stałymi klientami i dobrą atmosferę wewnątrz grupy. Niezależnie od wieku czy zainteresowań tworzymy zorganizowany zespół na który zawsze możesz liczyć – przede wszystkim pomoc i szacunek od początku współpracy

Vectra jest liderem wśród operatorów telewizji cyfrowej, dzięki czemu poszerzamy Nasz Team – cały czas pędzimy do przodu!
Miejsce pracy: Gdynia
Twój zakres obowiązków
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów biznesowych, obiektów handlowo-usługowych oraz biurowych,
  • Doradztwo w zakresie ofertowanych usług,
  • Kompleksowa opieka nad klientem biznesowym i budową przyjaznych relacji,
  • Analiza rynku i identyfikacja trendów sprzedażowych oraz konkurencji,
  • Raportowanie wyników pracy.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym – mile widziane w branży telekomunikacyjnej,
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań u lidera usług telekomunikacyjnego w kraju,
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Dofinasowanie do karty MultiSport,
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych,
  • Przestrzeń na tworzenie programów i wdrażania własnych inicjatyw,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”