Account Manager - Spedycja Drogowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Obecnie dla naszego Klienta, jednej z największych firm spedycyjnych poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Account Manager w Spedycji Drogowej

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, celem sprzedaży usług spedycyjnych na terenie Skandynawii
  • Przygotowywanie i prezentowanie oferty firmy u potencjalnych Klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Obsługa, wdrażanie i wspieranie Klienta przez cały proces sprzedaży
  • Przygotowywanie wszelkich dokumentów niezbędnych do prawidłowej i pełnej obsługi handlowej Klientów
  • Monitorowanie rynku z segmentu TSL oraz analiza potrzeb Klientów w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
Wymagania:
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające rozwój relacji biznesowych
  • Doświadczenie w spedycji drogowej (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Profesjonalna postawa prokliencka i wysoka kultura osobista
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka szwedzkiego
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią systemową
  • Możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://tiny.pl/cq6q6