Ogłoszenie nieaktualne

Administration Assistant

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa recepcji - telefoniczna oraz mailowa
  • Nadzór nad rezerwacją salek konferencyjnych
  • Przyjmowanie gości
  • Obsługa przesyłek kurierskich przychodzących oraz wychodzących
  • Realizacja powierzanych zadań administracyjnych i organizacyjnych
Nasze wymagania:
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista i dobra prezencja
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
To oferujemy:
  • Zgrywalizowany proces onboardingu, ułatwiający wdrożenie w nowe obowiązki
  • Szkolenia z wiedzy zawodowej i z rozwoju osobistego
  • Najnowsze systemy technologii IT, które usprawniają codzienną pracę
  • Udział w wielu organizowanych przez nas akcjach, konkursach dla Pracowników czy okazjonalnych poczęstunkach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owoce w biurze
  • Kafeteria benefitów do wyboru
Informacje o firmie
Jako VGL Solid Group działaliśmy na rynku ponad 22 lata. Teraz po połączeniu z Ligentią JESTEŚMY CZĘŚCIĄ LIGENTIA GROUP globalnego dostawcy technologii i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Dysponuje systemem Ligentix, dzięki któremu klienci uzyskują dostęp do informacji i rozwiązań, które dają pełen przegląd łańcucha dostaw (od fabryki producenta do miejsca dostawy w kraju przeznaczenia).
Jedną z kluczowych przewag firmy Ligentia jest jej zdolność do łączenia technologii i ludzi. Dzięki tej umiejętności powstają unikatowe i dostosowane do potrzeb Klientów rozwiązania. Jesteśmy zespołem ponad 1300 ekspertów w dziedzinie łańcucha dostaw – pracujemy w 30 lokalizacjach na całym świecie zapewniając najwyższą jakość usług w Europie, Azji, Oceanii i Ameryce Północnej.

Aktualizacja: 18.05.2023