Ogłoszenie nieaktualne

Administrator baz danych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • administrowanie bazami danych MS SQL Server
  • pisanie i wdrażanie skryptów SQL
  • optymalizacja działania baz danych MS SQL Server
  • zarządzanie aplikacjami działającymi w środowisku Microsoft Server
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość SQL oraz podstawy T-SQL
  • tworzenie nowych oraz udoskonalanie już funkcjonujących modułów systemu Intens
  • znajomość narzędzi i systemów monitorujących oraz wspomagających pracę baz danych
  • dobra znajomość produktów z rodziny Microsoft Windows Serwer
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
  • dobra organizacją pracy, systematyczność, dokładność, komunikatywność, otwartość
  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Intes
Mile widziane
  • certyfikaty potwierdzające znajomość Microsoft SQL Server
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dogodną lokalizację z dobrze rozwiniętą infrastrukturą transportową
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • pakiet benefitów: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowanie pakietu Multisport, imprezy integracyjne