Administrator sprzedaży internetowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Szukasz stabilnej i pewnej pracy w renomowanej firmie?
Interesujesz się motoryzacją?
Czekamy właśnie na Ciebie!

MARGO - autoryzowany dealer marki Hyundai poszukuje osoby, której zadaniem będą sprawy organizacyjne działu handlowego.

Miejsce pracy: GDAŃSK al. Grunwaldzka 250 - salon samochodów Hyundai.

Zakres obowiązków:
  • rejestracje samochodów nowych i używanych w imieniu dealera;
  • ścisła współpraca z działem administracji oraz działem sprzedaży w kwestii związanej z obiegiem dokumentów;
  • bieżąca współpraca z działem handlowym oraz księgowym;
  • tworzenie i aktualizowanie ogłoszeń dotyczących sprzedaży samochodów nowych i używanych;
  • Wykonywanie zdjęć pojazdów nowych i używanych do sprzedaży internetowej;
  • koordynacja kampanii sprzedażowych dla dealera;
  • prowadzeniem projektów dotyczących marketingu i analityki internetowej, w tym wdrażanie nowych narzędzi wspomagających oba obszary.

Czego oczekujemy?
  • sumiennego podejścia do wykonywanych obowiązków
  • dobrej organizacji własnej pracy
  • zaangażowania i samodyscyplina
  • analityczne myślenie
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office
Na co możesz liczyć?
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej;
  • umowa o prace;
  • pakiet medyczny;
  • pakiet sportowy MultiSport;
  • pracę w młodym dynamicznym zespole;
  • wdrożenie;
  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stabilność i pewność zatrudnienia oraz warunków pracy

Aktualizacja: 21.05.2023