Administrator Systemu

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temuTaylor Shipping Solutions - jesteśmy firmą transportową działającą od lat 80 na rynku w USA. 
Od niedawna jesteśmy również w Polsce. Na nasze miejsce pracy wybraliśmy Olivia Business Centre - stąd mamy wszędzie blisko. W naszym nowoczesnym biurze znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - od niezbędnych narzędzi pracy po playroom w którym odpoczywamy , gramy w cymbergaja, bilarda albo chillujemy przy muzyce. Pracujemy w środowisku międzynarodowym, dlatego przeważnie rozmawiamy w języku angielskim. Jesteśmy otwarci, nastawieni na współpracę, dobre relacje i pomoc na każdym etapie pracy. Jeżeli znasz język angielski, czujesz że doskonale odnajdziesz się w naszym zespole – zapraszamy!

Obecnie do naszego nowo tworzącego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Administrator systemu

Do Twoich zadań będzie należało głównie tworzenie i zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników, wsparcie użytkowników poprzez rozwiązywanie problemów związanych z obsługą i eksploatacją systemów, konfiguracja systemów, instalacja i aktualizacja oprogramowania, dbanie o bezpieczeństwo systemu i danych w systemach, nadzorowanie, wykrywanie i eliminowanie nieprawidłowości. Na tym stanowisku pracujemy w godzinach 9-18 (z godzinną przerwą która możesz wykorzystać w dowolny sposób). 

Poszukujemy osoby która posiada wiedzę dotyczącą powyższego zakresu zadań, osoby analitycznej, zadaniowej, komunikatywnej, poszukującej rozwiązań. Jeżeli czujesz, że świetnie odnajdziesz się na tym stanowisku, dodatkowo znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - chętnie spotkamy się z Tobą aby porozmawiać o potencjalnej współpracy.
 
Czego nie oferujemy?
  • formalnej, sztywnej atmosfery,
  • wyścigu szczurów,
  • owocowych czwartków ;)
W zamian za to to oferujemy:
  • możliwość nieograniczonego rozwoju,
  • przyjazne miejsce pracy, otwartą komunikację, wsparcie na każdym etapie,
  • swobodną atmosferę, brak dress codu,
  • dobre wynagrodzenie, zależne od doświadczenia oraz zaangażowania,
  • dodatkowe dni wolne przypadające w dni świąteczne w USA (w tym roku 7 dodatkowych dni wolnych) - świętujemy razem z naszymi kolegami i koleżankami :)
 
Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu - prześlij do nas CV oraz kilka słów o sobie na adres: [ukryte] w tytule wpisując nazwę stanowiska. 
 
 
Zapraszamy do Taylorowego Teamu! :)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64523032
  • Data wprowadzenia: 12.10.2021