Agent Celny

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Agencje celne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 25 dni temu

AGENT CELNY

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie odpraw celnych w procedurze tranzytu, importu, eksportu
  • doradztwo celne klientom
  • prezentowanie klientów przed organami celnymi w zakresie postępowań celnych i podatkowych, kontroli granicznych i kontroli celnych
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • tworzenie ofert, cenników, ustalanie warunków współpracy z klientami
Wymagania:
  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa celno-podatkowego
  • doświadczenie w zawodzie pozwalające na samodzielne wykonywanie odpraw celnych
  • znajomość języka angielskiego
  • wpis na listę agentów celnych (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem
  • stałe godziny pracy od 8 do 16
  • dogodną lokalizację miejsca pracy – biuro w centrum Gdyni
  • pełne wdrożenie do objęcia stanowiska pracy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • miłą atmosferę w miejscu pracy
  • dostęp do innowacyjnych programów
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV poprzez link aplikacyjny:

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63862384
  • Data wyróżnienia: 29 października 2020
  • Data wprowadzenia: 29 października 2020
  • Aktualizacja: 6 listopada 2020
  • Wyświetleń: 278
  • Wyświetleń na liście: 6 095