Ogłoszenie nieaktualne

Agent ds. nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu :)
Poszukujemy osoby na stanowisko Agenta ds. Nieruchomości.

Stalko Nieruchomości powstało w 2012 roku. Tworzymy firmę w oparciu o wieloletnie doświadczenie z ugruntowaną pozycją na rynku. To co nas wyróżnia to sieć kontaktów wypracowana przez te wszystkie lata, która w znaczący sposób pomaga w realizacjach transakcji oraz transparentność współpracy z obiema stronami transakcji.

Oferujemy:
  • atrakcyjny i nielimitowany system prowizyjny wynagrodzeń
  • patronat współpracujących na stałe z nami (notariusza, prawnika, konstruktora budowlanego, fotografa, doradcy finansowego)
  • pracę w wyjątkowej atmosferze w biurze oraz wsparcie doświadczonego Zespołu
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne np. z dziedziny prawa
  • elastyczny czas pracy
Wymagania:
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • zaangażowanie i empatia
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania
  • wykształcenie min. średnie
Obowiązki:
  • pozyskiwanie oraz prezentacje nieruchomości
  • utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami
  • przeprowadzanie transakcji sprzedaży/najmu nieruchomości
  • monitorowanie rynku
  • współpraca z podwykonawcami, doradcami, notariuszami
Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [ukryte] w tytule wpisując "Agent ds. Nieruchomości".

Aktualizacja: 18.04.2023