Agent Nieruchomości

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
25 000
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż / doradztwo,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 26 dni temu

Jeżeli szukasz pracy, w której będziesz wynagradzany za efekt, a nie za godziny, to jest oferta dla Ciebie. Wybierz pracę, która może okazać się Twoją pasją. Poznawaj nowych i ciekawych ludzi, a My pomożemy Ci zostać jednym z najlepszych.

Wymagania:
  • zainteresowanie tematyką nieruchomości,
  • doświadczenia w pracy w handlu,
  • znajomość topografii Trójmiasta,
  • umiejętność i łatwość w kontaktach interpersonalnych,
  • silna motywacja i duże zaangażowanie,
  • samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • status studenta i wiek poniżej 26 roku życia będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • Nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne dopasowane do Twoich oczekiwań, potencjału oraz zaangażowania,
  • Wynagrodzenie Podstawowe w trakcie okresu próbnego za uzyskany efekt,
  • ciekawą pracę, w której zawsze się coś dzieje,
  • samodzielne stanowisko i elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu w kontekście dalszych planów budowania marki,
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż,
  • obsługa Klientów,
  • prezentowanie nieruchomości
  • obsługa transakcji,
  • przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajęciem nieruchomości.
Prześlij swoje CV na adres:   [ukryte]  i przystąp do rekrutacji.
Informacje o firmie
Dobra Oferta Pro - Agencja Najlepszych Nieruchomości to zespół doświadczonych agentów nieruchomości działających na rynku ogólnopolskim od 2014 roku. Spośród regionów najprężniej rozwinęliśmy obszar trójmiejski.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy zaangażowanych, ambitnych i przedsiębiorczych osób, chcących spróbować swych sił w sektorze handlu.

Nie wymagamy doświadczenia, dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i chęć nauki.

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne na start, stałe szkolenia i niezbędne narzędzia pracy.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 62281789
  • Data wyróżnienia: 23 października 2020
  • Data wprowadzenia: 14 lutego 2019
  • Aktualizacja: 2 listopada 2020
  • Wyświetleń: 7 490
  • Wyświetleń na liście: 307 409