Ogłoszenie nieaktualne

Agent Nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Szukasz dla siebie wyzwań?
Branża nieruchomości stale się rozwija i potrzebuje specjalistów obsługujących klientów poszukujących i sprzedających swoje nieruchomości.
Ta praca daje ogromną satysfakcję, stały rozwój i elastyczny czas pracy.

Twoje zadania:
  • kompleksowa obsługa Klienta
  • bieżące pozyskiwanie nieruchomości
  • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
  • prezentacja nieruchomości kupującym
  • sprawdzanie lokalnego rynku nieruchomości
  • własny rozwój
Oczekiwania:
  • doświadczenia związanego z nieruchomościami
  • determinacji w osiąganiu celów
  • sumienności
  • energii w działaniu i pracowitości
Oferujemy:
  • skuteczną wiedzę jak pozyskać klienta
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy w oparciu o umowę B2B
  • mentoring i wdrożenie do roli Agenta Nieruchomości
  • odpowiednie narzędzia sprzedażowe

Aktualizacja: 01.12.2023