Aktywizacja zawodowa i bezpłatny kurs języka angielskiego

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zaprasza do udziału w Projekcie „Cała Naprzód III”. Organizujemy bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, a także kompleksowe wsparcie, którego celem jest wsparcie w podjęciu zatrudnienia lub poprawa sytuacji na rynku pracy.
Obecnie oferujemy udział w kursie języka angielskiego. Program skierowany jest w szczególności  do Pań, powyżej 30 r.ż., zarówno bezrobotnych jak i pracujących, których zarobki nie przekraczają płacy minimalnej.tj:
  1. osoby ubogie pracujące - osoby, których zarobki w ujęciu miesięcznym nie przekraczają płacy minimalnej (ustalanej na podstawie przepisów o minimalnym wynagrodzeniu)
    w miesiącu poprzedzającym przystąpienie do projektu.
lub
  1. osoby zatrudnione na umowach krótkoterminowych oraz pracujący w ramach umów cywilnoprawnych, których miesięczne zarobki nie przekraczają 120% wysokości minimalnego wynagrodzenia, w odniesieniu do miesiąca poprzedzającego dzień przystąpienia do Projektu;
Program skierowany jest do osób zamieszkałych na terenach objętych realizacją programu tj. gminy miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Tczew, a także gminy wiejskie lub miejsko-wiejskie: Cedry Wielkie, Gniew, Kolbudy, Morzeszczyn, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Pelplin, Subkowy, Suchy Dąb, Tczew, Trąbki Wielkie.
O zakwalifikowaniu kandydatek w pierwszej kolejności będą decydować kryteria najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy.
Szczegóły dotyczące warunków przyjęcia do projektu udzielamy pod numerem telefonu:
[ukryte]
e-mail: [ukryte]
Biuro czynne pon. wt. czw.: 7:30-15:30, śr. 8:00-17:00, pt. 7:30-14:30

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64896360
  • Data wprowadzenia: 29.06.2022
  • Aktualizacja: 04.07.2022