Analityk finansowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontroling,
Farmacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 120 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast. Od kilkunastu lat prowadzimy również dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl czynną przez 24 godziny na dobę. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Gdańsk, Park Naukowo-Technologiczny / Centrum biznesowe Alchemia

Zakres zadań:

• Prowadzenie analiz biznesowych wyznaczonego obszaru sprzedaży lub logistyki
• Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego i wieloletniego
• Badanie rentowności poszczególnych produktów i jednostek organizacyjnych firmy
• Analiza trendów i odchyleń sprzedażowych
• Sporządzanie raportów sprzedażowych i kosztowych wraz z rekomendacjami
• Rekomendowanie kierunku działań prowadzących do zwiększenia konkurencyjności oraz rentowności firmy

Oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia, finanse, rachunkowość)
• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Analityka finansowego lub pokrewnym
• Znajomości MS Office w stopniu zaawansowanym, w szczególności Excel
• Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą linka:

Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę o ochronie danych osobowych
o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS                 000059... Wyświetl numer 8, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do obecnej rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej na poczet przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS                 000059... Wyświetl numer 8, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do przyszłych rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajdują się na naszej stronie internetowej: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jednocześnie informujemy, że aplikacje nie zawierające powyższej zgody nie wezmą udziału w procesie rekrutacji.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63099782
  • Data wyróżnienia: 11 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 13 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 802
  • Wyświetleń na liście: 17 112