Analityk w Pracowni Badań Produktów Nieżywnościowych i Opakowań

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

O firmie:
Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Obowiązki:
  • Opracowywanie wyników badań oraz prowadzenie dokumentacji z zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • Przeprowadzanie analiz chemicznych z uwzględnieniem metod klasycznych, spektrofotometrycznych
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym
  • Weryfikowanie i rozwiązywanie problemów badawczych

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (Chemia, Biotechnologia i Inżynieria Materiałowa)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie literatury fachowej
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Laboratorium

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Udział w systemie poleceń
  • Dostęp do platformy kafeterynej
  • Praca z różnorodnymi próbkami w szerokim zakresie metod badawczych
  • Praca wśród specjalistów
  • Udział w dodatkowych projektach
  • Poszerzenie kompetencji w wybranym obszarze z zakresu działalności pracowni
  • Awans pionowy w strukturach Pracowni
  • Rozwój w strukturach firmy