Analityk/Programista Biznesowy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Programowanie,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk Aplikacji Biznesowych – Programista Biznesowy
Miejsce pracy: Małkowo k/Żukowa, woj. pomorskie

Opis stanowiska:
  • Analiza procesów biznesowych oraz integracja przepływu danych między systemami
  • Techniczny i merytoryczny nadzór nad działaniem aplikacji biznesowych
  • Tworzenie narzędzi optymalizujących pracę według wymagań poszczególnych działów oraz zmiany i usuwanie błędów w istniejących narzędziach
  • Zbieranie wymagań dotyczących raportów oraz współpraca z działami merytorycznymi w zakresie definiowania potrzeb raportowych, w tym modyfikacja istniejących raportów
  • Analizowanie jakości danych w systemach informatycznych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych aplikacji
  • Wsparcie przy utrzymaniu i rozwoju wdrożonego systemu IFS
  • Przygotowywanie raportów (SQL, CR), definiowanie zdarzeń systemowych oraz customizacja systemów
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań informatycznych, ich opiniowanie, analiza ROI
  • Zarządzanie projektami informatycznymi we wszystkich etapach wdrożenia
  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów podczas używania aplikacji biznesowych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna wiedza na temat systemów ERP
  • Znajomość języka SQL i PL/SQL(Oracle) oraz relacyjnych baz danych
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość VBA lub VB.Net
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • Wysoce rozwinięta zdolność analitycznego myślenia
  • Inicjatywa i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywność
Mile widziane:
  • Doświadczenie w firmie z produkcją jednostkową
  • Praktyczna wiedza na temat systemu IFS
  • Umiejętność tworzenia raportów w Crystal Reports
  • Znajomość PHP i C#
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych
  • Program Rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • System Home Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64658983
  • Data wyróżnienia: 09.02.2022
  • Data wprowadzenia: 11.01.2022
  • Aktualizacja: 01.03.2022