Anglojęzyczny nauczyciel Montessori

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Poszukujemy nauczyciela przedszkola- nauczyciela Montessori- nauczyciela anglojęzycznego. Poszukujemy osoby, która zaangażuje się w pracę z dziećmi i współpracę z innymi nauczycielami. Poszukujemy nauczyciela z doświadczeniem w pracy zgodnie z pedagogiką M. Montessori, który posiada swobodę w komunikacji w j. angielskim oraz posiada uprawnienia nauczyciela edukacji przedszkolnej. 
Oferujemy pracę w Sopockiej Szkole Montessori, placówce , która jako pierwsza zaistniała na mapie pomorskiej edukacji Montessori (działamy od 2004 r.), obecnie mieścimy się w Sopocie na ul. Tatrzańskiej 19. 
Jesteśmy zainteresowani stałą współpracą, poszukujemy nauczyciela dla którego nasza szkoła (przedszkole) będzie jego "miejscem na Ziemi", który ma chęć i przestrzeń na bycie z nami i wspólne budowanie wizerunku naszej placówki. 
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64601995
  • Data wyróżnienia: 30.11.2021
  • Data wprowadzenia: 30.11.2021
  • Aktualizacja: 30.11.2021