Animator - Edukator

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Organizacja i obsługa imprez,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Szukasz pracy dorywczej, weekendowej lub sezonowej? Lubisz nauki przyrodnicze? Potrafisz dzielić się wiedzą?  Lubisz kontakt z dziećmi?  Świetnie trafiłeś(aś)!

Poszukujemy do współpracy osób:
 • lubiących eksperymentować (bo tym się zajmujemy),
 • otwartych na innych ludzi (którzy są naszymi klientami),
 • kreatywnych (bo to bardzo przydatna cecha),
 • odpowiedzialnych i samodzielnych (ponieważ będziemy współpracować)
 • pozytywnie zakręconych (bo fajnie, jak praca jest jednocześnie pasją)
na stanowisko ANIMATORA - EDUKATORA podczas:
 • pikników
 • warsztatów
 • urodzin
 • wydarzeń lokalnych
 • projektów edukacyjnych

Zakres Twoich przyszłych obowiązków:
 • przygotowywanie i prowadzenie warsztatów,
 • opieka nad stanowiskiem pracy,
 • kontakt z klientem.
Co możemy Ci zaferować:
 • niebanalne miejsce pracy,
 • pracę w zgranym zespole,
 • wynagrodzenie 200-350 zł netto/dzień
 • premie i możliwość dodatkowego zarobku
 • udział w nietuzinkowych ogólnopolskich projektach,
 • nabycie doświadczenia w działaniach edukacyjnych,
 • współpracę z największymi firmami i podmiotami w naszym kraju
Wyślij nam swoje CV i opowiedz o sobie!
r...@gmail... Wyświetl e-mail

Masz pytania? Zadzwoń!
730725... Wyświetl numer 730725... Wyświetl numer

Bądź częścią naszej drużyny!
Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie. W naszej firmie pielęgnujemy humanistyczne wartości i wierzymy, że wspólnie przyczyniamy się do budowania społeczeństwa opartego na wiedzy.


Uprzejmie informujemy, że aplikując na powyższe stanowisko wyraża Pan/Pani dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez Smart_Lab Przemysław Mietlarek z siedzibą w Gdyni.


Formularz informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, które nam przekazałeś wysyłając odpowiedź na nasze ogłoszenie. Dlatego, zgodnie z przepisami prawa, mamy obowiązek poinformować Cię o najważniejszych kwestiach dotyczących tego, dlaczego potrzebujemy danych osobowych, co z nimi robimy i jakie są Twoje uprawnienia.
 1. Administrator:
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Smart_Lab Przemysław Mietlarek z siedzibą w Gdyni, ul. Balladyny 23A. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc pod nr tel.: 730725... Wyświetl numer lub pisząc na adres: r...@gmail... Wyświetl e-mail
 2. Cel i podstawa przetwarzania oraz skutki niepodania danych:
  Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i komunikowania się z Tobą w celach jego realizacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja zgoda, której udzieliłeś w CV/liście motywacyjnym/mailu (art. 6 ust. 1 lit a RODO[1] ). Możesz w każdej chwili wycofać swoją zgodę na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeżeli wycofasz swoją zgodę nie będziemy mogli jednak uwzględnić Twoją kandydaturę w procesie rekrutacji. Podanie przez Ciebie danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale jeżeli ich nie podasz, nie przeprowadzimy rekrutacji.
 3. Kategorie odbiorców:
  Dane osobowe, które nam podasz mogą zostać przekazane do podmiotów, które z nami współpracują – np. naszego prawnika, poczty lub firmy kurierskiej, organom publicznym, organom kontrolnym.
 4. Okres przetwarzania:
  Planujemy przechowywać Twoje dane do upływu okresu przedawnienia roszczeń związanych z realizacją procesu rekrutacji.
 5. Twoje uprawnienia:
  Masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych Twoich, które nam przekazałeś, dożądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.Jeżeli Twoim zdaniem nieprawidłowo przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub dochodzić swoich praw przed sądem. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące tego w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane i tego, jak je chronimy, możesz nas zawsze o to zapytać (adres wskazaliśmy wyżej).

 [1] tj. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Informacje o firmie
Centrum Edukacji smartLAB powstało z pasji do eksperymentowania. Obecnie smartLAB to już jedna z największych polskich firm edukacyjnych, która zajmuje się nie tylko edukacją, ale również działalnością popularyzatorską i szeroko zakrojoną działalnością eventową.

Przez ostatnie lata smartLAB nieustannie się rozwija i poszerza obszary swojej działalności. Zgrana ekipa pracowników smartLAB dba o to, aby pomysły przekuwać na zrealizowane projekty. Zaczynamy od wizji projektu, która wykluwa się w biurze (zwanym pieszczotliwie akwarium) kończąc na realizacji przez nasz zaangażowany TEAM.

Nadrzędnym celem naszej działalności jest przybliżanie ludziom piękna świata przyrody, a w ten sposób przyczynienie się do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy.
Stawiamy na jakość, bawimy się Nauką i wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby wzmocnićprzekaz i pokazać odbiorcom, że Nauka jest fascynująca. Z tego też względu nasze hasło to: Poczuj Chemię do Nauki!


Dowiedz się więcej o smartLAB na www.smartlab.edu.pl
Poznaj nas bliżej www.fb.com/smartlab.chem

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Ogłoszenie podstawowe

Smart_Lab

730725... Wyświetl numer
r...@gmail... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
al. gen. Józefa Hallera 201 
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 49 dni (do 20.08.2022)
 • Numer ogłoszenia: 64841127
 • Data wyróżnienia: 01.06.2022
 • Data wprowadzenia: 19.05.2022
Zadzwoń SMS