Ogłoszenie nieaktualne

Animatorzy poszukiwani

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Poszukujemy animatorów/ animatorek do pracy na piknikach, festynach i innych eventach w sezonie 2023. Również animatorów do pracy wakacyjnej w Hotelach.

Zakres obowiązków:
  • samodzielna obsługa stanowisk animacyjnych podczas imprez (często pracujemy w kostiumach:),
  • obsługa stanowisk animacyjnych: malowanie twarzy, modelowanie balonów, bańki mydlane itp.,
  • prowadzenie i obsługa warsztatów kreatywnych i plastycznych,
  • obsługa kącików sportowych, rekreacyjnych, budowania klockami i innych.

Wymagania:
  • dyspozycyjność (głównie weekendy i pojedyncze dni w tygodniu),
  • dobry humor, pozytywne nastawienie do pracy,
  • dobry kontakt z dziećmi i dorosłymi,
  • samodzielność wykonywania powierzonych zadań, chęci do pracy.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia, zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia,
  • ciekawą pracę w zgranym i energicznym zespole.
Pracujemy głównie na terenie Trójmiasta.
Dalsze wyjazdy- dla chętnych.

Prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte]

Informacje o firmie
Zapraszamy na nasz profil: www.facebook.com/pameventy, gdzie najlepiej można się przekonać, czym się zajmujemy .
Z branżą eventową związane jesteśmy... chyba od zawsze :)
Od 2012 roku działamy już pod własnym szyldem- na terenie Trójmiasta i całej Polski.
Propozycję dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, uczestników, okazji i budżetu.

Organizujemy między innymi:
  • Festyny i imprezy masowe- od koncepcji do realizacji.
  • Rodzinne pikniki firmowe.
  • Imprezy integracyjne (dzienna integracja i wieczorne atrakcje).
  • Szkolenia i warsztaty. Fun day w firmie- gry/ relaks/ pokazy/ catering.
  • Animacje, atrakcje, warsztaty. Animatorzy.
  • Eventy społecznie odpowiedzialne.
  • Eventy dla Galerii- wyspy animacji, nietypowe akcje promocyjne i pro sprzedażowe.
  • Animacje Hotelowe.
  • Imprezy specjalne- Świąteczne itp.

Aktualizacja: 31.05.2023