Aplikant adwokacki / Aplikantka Adwokacka

Ogłoszenie nieaktualne

Aplikant adwokacki / Aplikantka Adwokacka

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kancelaria Adwokacka Dorota Chorążewicz-Woźniak z siedzibą w Gdańsku zatrudni Aplikanta adwokackiego/Aplikantkę Adwokacką I roku lub II roku. Zapraszam również osoby rozpoczynające aplikację adwokacką w styczniu 2024 r.

Obszar praktyki Kancelarii to przede wszystkim obsługa osób fizycznych w szeroko pojętych sprawach cywilnych, w tym w szczególności w sprawach z zakresu prawa bankowego (kredyty „frankowe” – mile widziane doświadczenie w tej materii), prawa rodzinnego i prawa spadkowego.

Poszukuję osoby samodzielnej, kontaktowej, kreatywnej, skrupulatnej i logicznie myślącej, z którą będę mogła rozpocząć dłuższą współpracę.

Wymagam doświadczenia w merytorycznej pracy w kancelarii adwokackiej lub radcowskiej, dobrej znajomości prawa cywilnego procesowego i materialnego oraz umiejętności sporządzania pism procesowych.

Oferuję stabilną i ciekawą pracę w miłej atmosferze na pełny lub część etatu w siedzibie Kancelarii, w razie potrzeby z możliwością pracy częściowo zdalnej. Jestem otwarta na różne formy współpracy.

Uprzejmie proszę o przesyłanie cv wraz z krótkim opisem swojej osoby na adres: [ukryte] .
  • Numer ogłoszenia: 65455820
  • Data wyróżnienia: 11.10.2023
  • Data wprowadzenia: 20.09.2023
  • Aktualizacja: 02.10.2023
Wróć do góry