Prawnik / Aplikant adwokacki / Aplikant radcowski

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem kancelarii poszukujemy do współpracy aplikanta adwokackiego, aplikanta radcowskiego lub prawnika. Świadczymy usługi prawne głównie w zakresie obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców. Przeprowadzamy due diligence, M&A i compliance oraz reprezentujemy klientów w negocjacjach z kontrahentami. Opracowujemy dokumentacje emisyjne pod inwestycje, umowy wspólników, umowy inwestycyjne oraz wszelkie dokumenty wewnętrzne spółek (uchwały, regulaminy, protokoły zgromadzeń itp). Dochodzimy należności klientów w postępowaniach o zapłatę, głownie wynikających z nietrafionych inwestycji, ale także w sprawach frankowych.

Wymagania:
  • aplikant adwokacki, aplikant radcowski lub prawnik
  • doświadczenie w obsłudze spraw sądowych
  • dobra znajomość k.s.h. oraz k.c.
  • skrupulatność i rzetelność
  • terminowe wykonywanie obowiązków
  • swoboda w przelewaniu myśli na papier
  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze spółek handlowych

Obowiązki:
  • obsługa korporacyjna spółek z branży finansowej, gamingowej, deweloperskiej oraz spedycyjnej
  • sporządzanie projektów umów i aneksów
  • sporządzanie projektów pozwów oraz pism procesowych
  • weryfikowanie i opiniowanie umów
  • research prawnych zagadnień
  • zastępstwo na rozprawach
  • bieżąca pomoc w prowadzeniu kancelarii

Oferujemy:
  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub B2B na pełny etat
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zawodowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczne godziny pracy
  • miłą atmosferę
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy [ukryte] zamieszczając w tytule wiadomości słowo "REKRUTACJA".

Aktualizacja: 23.11.2023