#AplikujBezCV Pracownik Obsługi Klienta, Gdańsk Matarnia

Ogłoszenie podstawowe

#AplikujBezCV Pracownik Obsługi Klienta, Gdańsk Matarnia

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3900 - 4100
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA (Placowy)

Stacja Paliw bp Mewa, ul. Juliusza Słowackiego 187, Gdańsk Matarnia (przy lotnisku im. Lecha Wałęsy)

OFERUJEMY TOBIE:
 • umowę o pracę  (1- na 33 miesiące, 2- na czas nieokreślony)
 • wymiar etatu: pełen etat lub 3/4 - Ty decydujesz
 • pracę w stabilnej firmie
 • dodatkowo płatne święta, weekendy oraz noce
 • profesjonalny program rozwoju kariery (szkolenia min. e-learningowe)
 • dodatkowe benefity dla pracowników: Świadczenie Choinkowe i Wielkanocne do 800 zł, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie w PZU, bezpłatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, zapomogi w sytuacjach losowych
 • zniżki na posiłki z kafejki WBC, rabat na paliwo oraz na myjnię
 • profesjonalny program wsparcia pracowników
 • przyjazną atmosferę pracy.
OD CIEBIE OCZEKUJEMY:
 • uczciwości i odpowiedzialności
 • przyjmowania dostaw, rozkładania towaru
 • dbałości o estetykę, porządek i higienę na stacji wraz z terenem zewnętrznym
Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy płatne szkolenia wdrożeniowe.

Wynagrodzenie brutto podane w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem dla całego etatu.
 
Prosimy nie zamieszczać tutaj (na tym portalu) żadnych dokumentów rekrutacyjnych. BP nie odpowiada za bezpieczeństwo danych zamieszczonych na tym portalu. Jeżeli zamieści Pan/i tutaj swoje dokumenty uczyni to Pan/i na swoje ryzyko. Prosimy o aplikowanie jedynie poprzez naciśnięcie na poniższy napis "Aplikuj"
 
Informacje o firmie
Koncern BP który z powodzeniem działa w naszym kraju od 30 lat, prowadzi obecnie w Polsce ponad 560 nowoczesnych stacji paliw. Klienci odwiedzają nasze stacje nie tylko przy okazji tankowania, lecz również po to, by wypić kawę, zjeść smaczny posiłek w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub dokonać codziennych zakupów. Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza naszym pracownikom ogromne możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych w pracy na stacjach na takich stanowiskach jak Sprzedawca czy Kierownik Stacji, a następnie Kierownik Regionu czy pracownik Centrali. Mile widziane są osoby, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Ponad 560 nowoczesnych stacji paliw to spory rynek pracy, który stwarza ogromne możliwości. Nasze stacje są bezpieczne, wygodne i ekologiczne. Oferują klientom najwyższej jakości paliwa z technologią ACTIVE. Przy każdej z nich znajdują się nowoczesne sklepy, których dewizą jest szybkość, jakość i wygoda. BP posiada swoje stacje w 70 krajach ponad 80 tys. pracowników. Pracownicy stacji BP •Blisko 4500 pracowników stacji w Polsce •Średnia wieku to 32 lata, ale jest też duża grupa pracowników 50+ •Najstarszy pracownik ma 69 lat •Ponad 90% Kierownictwa stacji pochodzi z wewnętrznych awansów Naszym celem, wynikającym z ponad 100 letniej historii i tradycji jest przynoszenie zysków nie tylko firmie, ale i troska o innych wyrażana poprzez nasze zaangażowanie w społeczności lokalne w miejscach, w których prowadzimy działalność. Na naszych stacjach panuje bardzo życzliwa atmosfera, z pewnością możesz liczyć na pomocną dłoń i wsparcie całego zespołu pracowniczego. W pracy kierujemy się naszymi wartościami, którymi są Bezpieczeństwo, Szacunek, Jeden Zespół, Doskonałość, Odwaga. By te wartości aktywnie implementować do kultury organizacyjnej prowadzimy konkurs European Stars, w którym wygrywają pracownicy stacji odznaczający się szczególnie wyróżniającą się podstawą w danej kategorii. Wyznajesz podobne wartości jak BP ? Szukasz pracy, w której możesz się wiele nauczyć, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania? Zaaplikuj do nas! Codziennie kilkanaście miejsc pracy czeka na Ciebie w całej Polsce! Wejdź w zakładkę APLIKUJ i dowiedź się jakie stacje są najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.
 
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

BP Polska Services Sp. z o.o.

g...@bp.com Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Juliusza Słowackiego 187
Ważne jeszcze 17 dni (do 21.12.2023)
 • Numer ogłoszenia: 65454895
 • Data wyróżnienia: 17.11.2023
 • Data wprowadzenia: 19.09.2023
 • Aktualizacja: 17.11.2023
Wróć do góry